Zapisz się do NEWSLETTERA

i zyskaj jednorazowy rabat 10% na wszystkie nie przecenione produkty.

  • (71) 724 21 09
  • 519 309 792
  • OutdoorPro Bartosz Mocek
  • ul. Stargardzka 4
  • 54-156 Wrocław
Facebook 
Facebook 
Outdoorpro ADRENALINĘ MAMY WE KRWI
Koszyk 0

Kontakt

 

 

 

Sklep stacjonarny przy ulicy Stargardzkiej 4 we Wrocławiu oraz obsługa sklepu internetowego jest do Państwa dyspozycji w godzinach:


Poniedziałek - Piątek           09:00-18:00
Sobota           10:00-16:00

 

W sklepie stacjonarnym można dokonać odbioru osobistego towaru zamówionego za pośrednictwem strony internetowej.

Uprzejmie informujemy, że poza wyznaczonymi godzinami pracy telefony nie są odbierane
















Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

 

Realizacja zamówień
kom: 519 309 792
email: sklep@outdoorpro.pl

Reklamacje, zwroty
kom: 519 309 792
email: reklamacje@outdoorpro.pl

Obsługa klienta, obsługa allegro
Wojciech Konon - specjalista d/s turystyki, biegania
kom: 519 309 792
email: w.konon@outdoorpro.pl

Wysyłka towarów, numery listów przewozowych
Wojciech Herdyna - specjalista d/s turystyki
email: w.herdyna@outdoorpro.pl
kom: 661 960 424

Logistyka, sprzedaż, zamówienia
Izabela Sokalska - specjalistka d/s wspinaczki
email: i.sokalska@outdoorpro.pl
kom: 505 933 642

Copywriter, doradca klienta
Agnieszka Gruca - specjalistka d/s turystyki
email : a.gruca@outdoorpro.pl

Marketing, sprawy administracyjne i techniczne, propozycje reklamy i współpracy handlowej, zamówienia hurtowe
Piotr Ptaszek - specjalista d/s noży, oświetlenia, sprzętu rowerowego
kom: 661 990 209
email: sklep@outdoorpro.pl


Dane firmy:

 

OutdoorPro Bartosz Mocek
ul. Stargardzka 4
54-156 Wrocław
NIP: 899-115-68-29
REGON:021693053

Konto bankowe:

Raiffeisen Bank 65 1750 1064 0000 0000 1373 9428