Zapisz się do NEWSLETTERA

i zyskaj jednorazowy rabat 10% na wszystkie nieprzecenione produkty.

  • (71) 724 21 09
  • 519 309 792
  • OutdoorPro Bartosz Mocek
  • ul. Stargardzka 4
  • 54-156 Wrocław
Facebook 
Facebook 
Outdoorpro ADRENALINĘ MAMY WE KRWI
Koszyk 0
WYBIERZ PRODUCENTA

Bezpieczne Zakupy

Szyfrowane połączenie SSL
Nasz sklep jest objęty szyfrowanym połączeniem SSL, dzięki temu informacje wysyłane przez twój komputer zostaną najpierw zaszyfrowane, tak żeby nie mogły się dostać niepowołane ręce.

6 lata doświadczenia
W sprzedaży nasza firma ma już ponad 6 letnie, bogate doświadczenie, które sprawia, że w profesjonalnym zaspokajaniu potrzeb naszych klientów nie mamy sobie równych.

Przejrzysta i wiarygodna polityka prywatności
Jesteśmy świadomi, jak ważne dla naszych użytkowników jest poszanowanie ich prywatności, dlatego dokładamy wszelkich starań by nasi klienci czuli się komfortowo w naszym sklepie.

Profesjonalne zabezpieczanie baz danych
Wszystkie dane, które podaje klient są dokładnie chronione w naszym systemie. Swoich pracowników natomiast szkolimy w dziedzinie bezpieczeństwa informacji. Zależy nam na Twoim spokoju.

Dobrze zabezpieczone paczki
Wysyłane przez sklep OutdoorPro.pl paczki są doskonale zapakowane, co minimalizuje ryzyko uszkodzenia towaru podczas transportu. Każda paczka jest zaklejona naszą firmową taśmą, która jest plombą, gwarantującą jakość. Co więcej współpracujemy tylko z najlepszymi kurierami, bo zależy nam na tym, aby paczka dotarła do klienta nie tylko w nienaruszonym stanie, ale także w jak najkrótszym czasie.

Bezpieczne przelewy Dotpay
Przelewy wykonać mogą państwo bezpośrednio na nasz numer konta, bądź wykorzystując Bezpieczny System Elektronicznych Płatności Dotpay. Pieniądze zaksięgowane będą w ciągu kilku minut od dokonania przez Państwa przelewu, co umożliwi błyskawiczną realizację zamówienia.