Zapisz się do NEWSLETTERA

i zyskaj jednorazowy rabat 10% na wszystkie nieprzecenione produkty.

  • (71) 724 21 09
  • 519 309 792
  • OutdoorPro Bartosz Mocek
  • ul. Stargardzka 4
  • 54-156 Wrocław
Facebook 
Facebook 
Outdoorpro ADRENALINĘ MAMY WE KRWI
Koszyk 0
WYBIERZ PRODUCENTA

Kupuj Bezpiecznie - SARS-CoV-2

 

 

 

 ☣ Kupuj bezpiecznie - SARS-CoV-2 ☣

 

Pragniemy poinformować, że jesteśmy świadomi zagrożenia i w sposób ciągły śledzimy zalecenia polskich władz związane z przeciwdziałaniem rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2. W reakcji na wytyczne Sklep Stacjonarny mieszczący się przy ul. Stargardzkiej 4 we Wrocławiu w trosce o bezpieczeństwo pracowników i klientów jest nieczynny do odwołania.

Sklep internetowy Outdoorpro.pl działa bez przeszkód. Realizujemy wszystkie zamówienia z zachowaniem należytej ostrożności, tak aby zakupy w naszym sklepie były bezpieczne zarówno dla naszych klientów, jak i pracowników.


Ważne informacje:

► W większości przypadków zamówienia przygotowujemy i wysyłamy w ciągu 24h. Czas dostawy wybranego produktu zależy od statusu dostępności na stronie, wybranej formy transportu i płatności. Przykładowo w przypadku płatności przelewem, termin realizacji zamówienia wydłuża się o czas zaksięgowania należności na naszym koncie.

► Na chwilę obecną nie ma możliwości odbioru przesyłek w Sklepie Stacjonarnym.

► Przesyłki kurierskie realizowane są przy zachowaniu procedur ograniczających ryzyko rozwoju epidemii. Zalecamy korzystanie z płatności online  lub kartą płatniczą przy odbiorze paczki.

► Uprasza się o zachowanie odpowiedniego dystansu i odbieranie przesyłki w drzwiach lub przed domem, celem minimalizowania czasu bezpośredniego kontaktu z kurierem.

► Zgodnie z wytycznymi instytucji sanitarnych należy również unikać przekazywania - w trakcie składania podpisów - telefonów, komputerów mobilnych czy długopisów itp. Wychodząc Państwu na przeciw przewoźnik InPost wdrożył system odbioru przesyłek kurierskich w oparciu o kod odbioru, aby wyeliminować konieczność składania podpisu na terminalu kuriera.

► W związku z nadzwyczajnymi środkami ostrożności dotyczącymi zagrożenia koronawirusem, kurierzy DPD mają prawo dostarczać przesyłki pod drzwi i bez podpisu odbiorcy pod warunkiem, że kurier nawiąże wcześniej kontakt z odbiorcą i odbiorca wyrazi zgodę na takie doręczenie. Rozwiązanie to ma zapewnić maksymalna ochronę dla adresata i kuriera podczas doręczenia.

► Na chwilę obecną nie ma możliwości odbioru przesyłek w Punktach Obsługi InPost.

► W związku z zaleceniami na temat unikania kontaktów z osobami potencjalnie zainfekowanymi zachęcamy do korzystania z dostawy przez Paczkomaty InPost. Przewoźnik ten zapewnia dostawę bezkontaktową 7 dni w tygodniu, 24h na dobę.

► Odbierając paczkę z Paczkomatu InPost nie trzeba dotykać panelu sterującego, można otworzyć skrytkę Paczkomatu za pomocą aplikacji InPost z poziomu smartfona (aplikacja do pobrania w sklepach App Store i Google Play).